LieDM konsorciumo išvažiuojamasis Valdybos posėdis vyko Vilniuje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje

2023 m. balandžio 3 dieną Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42) vyko išvažiuojamasis LieDM konsorciumo Valdybos posėdis. Susitikime buvo aptarti įvairūs aktualūs klausimus, tokie kaip konsorciumo narių institucijų dėstytojų skaitmeninių kompetencijų tobulinimas, rengiamų nuotolinių mokymų planai ir turinys, visuotinio susirinkimo ir seminaro organizavimas.
Po posėdžio valdybos nariai turėjo galimybę aplankyti LMTA infrastruktūrą, skirtą nuotoliniam mokymui, transliacijoms. Jie aplankė muzikos nuotolinio mokymo auditoriją, LMTA auditorijas su specializuota vaizdo konferencijų ir transliavimo įranga.
Be to, LieDM valdybos nariai susipažino su Muzikos inovacijų studijų centro naudojamomis technologijomis skirtomis vaizdo ir garso produkcijai, stebėjo erdvinio/imersinio garso sferos demonstracijas.
Šis išvažiuojamasis posėdis buvo ne tik galimybė efektyviai aptarti svarbius LieDM veiklos klausimus, bet ir susipažinti su inovacijomis menų ir edukacijos sritys

Kitos naujienos