Nuotoliniai mokymai ”MS Booking sistemos pristatymas”.

2023 m. sausio 13 d. dr. Saulius Preidys (Vilniaus universitetas) ir Sigita Radzevičienė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) LieDM konsorciumo nariams vedė mokymus apie MS Booking sistemą.

MS Booking – tai užsakymų ir susitikimų planavimo internetu įrankis. Naudojant šiuo įrankiu galite  greitai susiplanuoti susitikimų laiką su savo studentais, diplomantais ar pan. Šis įrankis integruotas su Jūsų MS Outlook kalendoriumi, todėl tvarkingai pildomos veiklos niekada nesidubliuos.
Naudodami „Microsoft Teams“ galite virtualiai rengti „MS Bookings“ susitikimus. Kiekvienas susitikimas, rezervuotas kaip susitikimas internetu, sukuria susitikimo saitą, prie kurio visi gali prisijungti praktiškai iš bet kurios vietos. „Bookings“ taip pat galima naudoti kaip „Teams“ esančią programą“: tai padės kurti kalendorius, priskirti darbuotojus, planuoti naujus susitikimus ir susitikti neišeinant iš „Teams“. Susitikimo metu bus parodoma, kaip naudoti šiuo įrankiu bei bus supažindinima su praktiniais panaudojimo pavyzdžiais.

Kitos naujienos